Zastupovali sme medzinárodne oceňovanú aplikáciu so vzdelávacím programom pre osoby so špeciálnymi potrebami. 

Realizovali sme spin-off projektu od materskej spoločnosti, v rámci ktorého sme založili jednoduchú spoločnosť na akcie, upravili výkon práv k zdrojovému kódu aplikácie, previedli práva z duševného vlastníctva z viacerých pôvodných autorov počítačového programu na novú spoločnosť a zaregistrovali ochrannú známku EÚ (kombinovanú).  
https://sk.visualreading-specialeducation.com/

Dušan BaranecCEO

Čo bolo najnáročnejšie na tomto právnom projekte? 

Dlhodobo veriť, že robíme správnu vec. Ide o učebnú pomôcku novej generácie, ktorej presadenie v každodennej školskej praxi je veľmi náročné aj po ľudskej tak po technologickej stránke. Väčšina špeciálnych pedagógov nie je pripravená učiť deti novými spôsobmi, aj keď tieto používajú vedecky overené koncepty.

Čo je pre Vás kľúčové pri meraní úspechu právneho projektu?

Úspešnosť práce advokátskej kancelárie pre mňa znamená, že advokát mi dodá službu, ktorú požadujem a urobí tak najefektívnejším spôsobom a v súlade s súčasným stavom legislatívy.

Čím bola pre Vás spolupráca so MATHISON špecifická a ako ju hodnotíte?

Špecifické bolo všetko, keďže som sa v situácii keď zakladám j.s.a. a prevádzam výsledky projektu z jednej firmy na druhú ocitol prvý krát. Predtým som spolupracoval iba je jedinou advokátskou kanceláriou, kde sme riešili spor dvoch podnikateľských entít.
 

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
MATHISON