Pre koho sme pracovali

Transakčné poradenstvo cloudovej telekomunikačnej spoločnosti

Slovenskú spoločnosť poskytujúcu intuitívny call centrový VOIP systém v cloude sme zastupovali pri vstupe zahraničného investora. Klienta sme zastúpili pri vyjednávaní investorskej zmluvy a súvisiacich korporátnych zmenách v spoločnosti. V tejto súvislosti sme riešili o.i. ochranu zdrojového kódu klienta, licenčné zmluvy medzi dodávateľmi a klientom, vyjednanie investorskej zmluvy s investorom a korporátne zmeny v spoločnosti. Klientovi sme pripravili tiež vzorovú zmluvu o spracúvaní osobných údajov podľa GDPR a telekomunikačného zákona. www.cloudtalk.sk

Rozhovor s klientom

Simplicity

Zastupovali sme najväčšiu venture capital investícu do smart city riešenia v regióne v Seed kole. Vyjednali sme investičnú dokumentáciu, pripravili korporátne zmeny potrebné k vstupu investora a zastúpili startup v konaní pred registrovými súdmi. 

Rozhovor s klientom

Eyerim

Už 3 roky poskytujeme venture capital poradenstvo najrýchlejšie rastúcemu e-shopu s očnou optikou v CEE vo vzťahu k viacerým zahraničným VC fondom a investorom. 

Rozhovor s klientom
1

Startup friendly ceny

Ak ste early stage, alebo ide o vašu prvú investíciu, počas transakcie pracujeme za zníženú sadzbu 50 EUR/h. Len pri získaní investície účtujeme success fee ako dopočet do komerčných sadzieb.

2

VC právnici

Zastupovali sme dealy v objeme 25mio+ EUR, na strane startupov aj fondov. Robíme vybalansované a férové zmluvy.

3

Rozumieme si

Komunikujeme jasne a k veci, nepoužívame právnické pojmy tam, kde nie sú potrebné.

3 dôvody, prečo
sa rozhodnúť
pre nás

MATHISON

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
MATHISON