Pre koho sme pracovali

Photoneo

Robot-as-a-Service riešenie pre Startup roka. Spracovali sme zaujímavú zmluvu Robot-as-a-Service, ktorou klient poskytoval inteligentné robotické riešenie na obsluhu skladu pre významnú e-commerce firmu Dedoles.

Rozhovor s klientom

CloudTalk

Tento telekomunikačný scaleup sme zastupovali pri vstupe zahraničných VC fondov v Seed aj A kole v objeme 7mio+ EUR. Riešili sme licenčné zmluvy, vyjednanie investorskej zmluvy, korporátne zmeny a GDPR agendu.

Rozhovor s klientom

Eyerim

Kompletné poradenstvo pre najrýchlejšie rastúci e-shop s očnou optikou v CEE. Klientovi pomáhame s právnym fungovaním jeho e-shopu, GDPR agendou, VC transakciami, ochranou duševného vlastníctva a obchodnými vzťahmi s dodávateľmi. 

Rozhovor s klientom
1

Máme startup friendly ceny

Dávame skin in the game a pracujeme za sadzby od 50 EUR/h. Len pri získaní investície účtujeme success fee ako dopočet do komerčných sadzieb.

2

Rozumieme startupom

Pracovali sme pre 90+ projektov od idea stage, cez produkt/market fit etapu až po scaleup fázu. Aj sami sme boli startup a začínali sme len s nápadom a odhodlaním. Dobre vieme aké to je, keď nemáte plán B.

3

Praktickosť

Cieľom akcelerácie je naštartovať projekt, rozhýbať trakciu či získať investíciu. Dbáme na to, aby naša rada mala vždy biznisovú hodnotu.

3 dôvody, prečo
sa rozhodnúť
pre nás

MATHISON

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
MATHISON