Pre koho sme pracovali

Carvago

Zastupujeme najväčšiu e-commerce platformu v EU na predaj áut na internete pri vstupe na slovenský trh. Klientovi poskytujeme kompletné právne poradenstvo potrebné pre jeho fungovanie. 

Rozhovor s klientom

Shoptet

Zastupujeme vedúcu e-commerce platformu pre ČR a SR s 30 000+ e-shopmi. Klientovi poskytujeme kompletné právne poradenstvo, od nastavenia obchodných zmlúv, cez GDPR agendu až po korporátne otázky.  

Rozhovor s klientom

Packeta

Najrýchlejšie rastúcej logistickej firme na Slovensku pre e-commerce trh poskytujeme kompletné právne služby. Pomáhame nastaviť obchodné podmienky, riešime GDPR agendu, pripravujeme obchodné zmluvy a vyjednávame zmluvy týkajúce sa skladov. 

Rozhovor s klientom
1

Zastupujeme TOP e-commerce hráčov

Pracujeme pre firmy, ktoré sú lídrami svojich segmentov. Dobre poznáme výzvy, ktorým čelia a vieme na ne pripraviť aj vás.

2

Nezabúdame na dane

E-commerce je o tržbách a cashflow. Platí to aj voči zahraničným pobočkám či partnerom. Spolupracujeme preto s daňovým advokátom a radíme pri daňových otázkach.

3

Úspora nákladov

Zastupovali sme desiatky e-commerce projektov. Vďaka tomu máme vyladené procesy a pracujeme v nižších časových objemoch, ako je obvyklé.

3 dôvody, prečo
sa rozhodnúť
pre nás

MATHISON

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
MATHISON