Eva Schin
Majdúchová

RIADIACI PARTNER

+421 908 688 065
eva.schin@mathisonlegal.sk

Eva Schin Majdúchová

Na akých projektoch pracujem?

1Tieto čísla som si zobrala aj do praxe, spoločný biznis s bratom Oliverom sme začínali bez jediného klienta, od nuly, s víziou stať sa jednotkou pre oblasť IT. Aby sme sa tam dostali čo najskôr, prevzala som pozíciu Head of Legal. V praxi to znamená, že riadim právne projekty a dohliadam na výstupy.

Prečo som sa rozhodla pre MATHISON?

2Tieto čísla som si zobrala aj do praxe, spoločný biznis s bratom Oliverom sme začínali bez jediného klienta, od nuly, s víziou stať sa jednotkou pre oblasť IT. Aby sme sa tam dostali čo najskôr, prevzala som pozíciu Head of Legal. V praxi to znamená, že riadim právne projekty a dohliadam na výstupy. Zodpovedám za manažment nášho tímu a nastavenie vnútorných pravidiel. Základnou hodnotou, ktorú prinášame klientom je praktickosť a precíznosť riešení. Pri práci so mnou zistíte, že som rýchla, dôsledná a nekompromisná.

Ako hodnotím doterajšiu spoluprácu s MATHISON?

3Tieto čísla som si zobrala aj do praxe, spoločný biznis s bratom Oliverom sme začínali bez jediného klienta, od nuly, s víziou stať sa jednotkou pre oblasť IT. Aby sme sa tam dostali čo najskôr, prevzala som pozíciu Head of Legal. V praxi to znamená, že riadim právne projekty a dohliadam na výstupy. Zodpovedám za manažment nášho tímu a nastavenie vnútorných pravidiel. Základnou hodnotou, ktorú prinášame klientom je praktickosť a precíznosť riešení. Pri práci so mnou zistíte, že som rýchla, dôsledná a nekompromisná.

Napíšte partnerovi
kancelárie

Klientom zvyčajne odpovedáme do 24 hodín

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.
MATHISON